Personal

Rektor

Johan Skage

Biträdande rektor

Helena Carlsson

Administratör

Sinikka Pietilä

Skolpsykolog

Birgitta Carlsson

Träffas säkrast tis, ons och tor.

Skolsköterska

Kristina Aktiv

Kurator

Fanny Söderman

Logoped

Maria Birck

Angela Helgesson

Elevassistent Flygeln

Anna Axelson Fisk

Musiklärare

Anna Lineborn

Lärare 4C

Ann-Sofie Danell Karlberg

Lärare 2A

Carola Carlsson

Elevassistent 4A

Charlotta Tegenfeldt

Lärare 5B

Christina Wahlén Olsson

Lärare sva/ fbk

Daniel Tipner

Idrottslärare

Daniel Uggla

Fritidspedagog blå enhet

Elenor Danielsson

Textillärare

Elin Besev Person

Förskollärare FD

Elin Thorsén

Lärare 3A

Erica Ekström

Elevassistent 3C

Erik Samuelsson

Elevassistent åk 1

Fredrik Lindholm

Lärare 4A

Gunder Engström

Barnskötare Gula

Ibrahim Yunus

Elevassistent FD

Jimmy Eriksson

Elevassistent Gröna

Jimmy Eriksson

Vaktmästare

Johanna Pettersson

Lärare 1B

John Jingåker

Lärare 5C

Kajsa Hesselius

Speciallärare

Karin Holm Sandkvist

Speciallärare

Karolina Flodstam

Lärare åk 4-5

Kerima Can Isaksson

Fritidspedagog åk 3

Lena Arnström

Förskollärare FB

Linda Bjerking

Speciallärare

Linda Görgård

Lärare 3C

Lisa Molin

Elevassistent 2A

Louise Nilsen

Lärare 2C

Ludmila Al-Mekdadi

Fritidspedagog åk 2

Lise-Lotte Lundqvist

Lärare åk 1

Madelene Bosell

Fritidspedagog åk 1

Magnus Persson

Elevassistent 3A

Marcus Karlsson

Elevassistent 1A

Margit Niklasson

lärare 3D

Mari Vidgar

Förskollärare fritids Blå

Maria Berglund

Lärare 4B

Marie Bragsjö

Barnskötare 3A/åk 3

Maria Dahlén

Förskollärare FC

Mathias Eriksson

Elevassistent 5A

Michael Lööf

Fritidspedagog åk 2

Mikael Jonasson

Lärare 5A

Moa Holmberg

Lärare i fritidshem Blå

Nathalie Persson

Lärare 1A

Petra Ekelund

Lärare 3B

Pia Alexisson

Lärare Trä och metall

Rania Kaskas

Lärare FBK/ ma

Sebastian Carretero Gustafsson

Elevassistent 2B

Simon Häggqvist

Elevassistent/ fritidspersonal FA

Suzanne Boström

Lärare 1C

Susanne Samuelsson

Elevassistent FA

Sören Thunberg

Fritidspedagog åk 3

Tapani Panula

Förskollärare FB

Therese Fröberg Öhman

Elevassistent 3B

Thomas Sabel

Fritidspedagog åk 1

Tina Molin

Idrottslärare

Tomas Jonsson

Fritidsresurs Flygeln

Urban Andersson

Elevassistent 4C/IT

Vendela Axnér

Elevassistent FB

Victor Andersson

Lärare 4D

Ylva Bunge

Lärare 2B

Åsa Eronen

Lärare1D

Åsa Lindström

Förskollärare FA
Uppdaterad:

Andra sidor under: Personal